Kurumsal

Besa Medikal

2004 yılından beri faaliyetlerini sürdürmekte olan şirketimiz Besa Medikal; Tıbbi cihaz ve medikal sarf malzeme sektöründe, tıbbi cihazlar üzerine yoğunlaşmış ve hizmet alanını çeşitli medikal sarf malzeme alanında genişletmiştir.

  Satış ve satış sonrası hizmet yelpazesini sadece şirketler, hastaneler, tıp merkezleri ve hekimler olarak sınırlandırmayıp, 2012’de kurulan Medikal-AVM.com ile internet üzerinden birinci kullanıcılara da aynı kalite ve güven ilkeleri ile  tıbbi donanım ihtiyaçlarını doğru şekilde gidermeleri için hizmet veren Besa Medikal, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size profesyonel çözümler sunmaktadır.

  Gerçek kaliteyi uygun fiyatlarla kullanıcılara ulaştırmayı amaçlayan Besa Medikal, bu yolda adımını Bestmed marka medikal ürünlerin üretimine başlayarak atmıştır.

  Müşteri memnuniyetini kendine temel ilke edinmiş olan firmamız satış sonrası desteğe çok önem vermektedir. Geniş bir ürün tedarikinin yanında bu ürünlerin bakımına, onarımına ve kullanımına ilişkin olarak profesyonel ekip tarafından hızlı, güvenilir ve ekonomik bir Teknik Servis Hizmeti de sunmaktadır.

  Sağlık ciddiyet ve profesyonellik gerektirir. Firmamız da bu sorumluluğu üstlenip sizlere uluslar arası kalite standartlarında sağlıklı bir yaşam sunmak adına ihtiyacınız olan ürünlere kolay erişebilmeniz ve kullanabilmeniz için sınırsız destek vermektedir.

  Herşey sağlığınız için.